FAQ - najczęściej zadawane pytania

Co to właściwie są Floxy?

Floxy to produkt lajfstajlowy, idealny dodatek do odzieży, za pomocą którego można wyrazić dowolny nastrój czy wartości, upamiętnić ważną chwilę lub zareklamować markę czy produkt.

Posiadamy gotowe wzory do wyboru, ale niebawem pojawi się w naszym sklepie konfigurator umożliwiający zamówienie własnego nadruku.

Do kogo kierujemy ofertę?

Obługujemy klientów indywidulnych oraz firmy, oferując pojedyncze egzemplarze i całe serie. Floxy udostęniamy każdemu, kto chce się wyróżnić, zorganizować niezapomnianą imprezę lub wyrazić swoją opinię w wyjątkowy sposób.

Dlaczego warto wybrać Floxy?

To pierwsze w Polsce okulary z nadrukiem, dostępne zarówno w większych seriach, jak i pojedynczych egzemplarzach. Obecnie możesz wybrać jeden z prezentowanych wzorów, ale wkrótce Floxy bedą realizowane na indywidualne zamówienie według indywidualnych projektów. Chętnie poinformujemy Cię gdy tylko pojawi się ta możliwość. Wystarczy, że założysz konto i wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji drogą mailową.

Czy przez Floxy widać normalnie?

Bez względu na nadruk i fason, każdy egzemplarz Floxy wykonany jest w taki sposób by nie ograniczać widzenia. Możesz w nich bez obaw nie tylko chodzić, ale nawet prowadzić samochód. Podobnie jak w przypadku lustrzanek, Twoich oczu nie widać i obraz jest lekko przyciemniony, ale widzisz normalnie.

Czy Floxy są przyciemniane, spolaryzowane lub mają funkcję korekcyjną?

Nie, Floxy nie są przyciemniane i nie chronią przed promieniowaniem UV. Floxy nie są także soczewkami korekcyjnymi. Firma nie oferuje usług optycznych, ani szkieł korekcyjnych. W założeniach naszego produktu nie leży leczenie, ani  żadna korekta wzroku. Nasz produkt zaliczany jest do kategorii rozrywki i może być używany tylko w tym celu.

Czy sklep Floxy oferuje rabaty?

Jeśli chcesz zamówić powyżej 5 sztuk, napisz do nas i podaj ilość sztuk, która Cię interesuje. Zaproponujemy rabat lub darmową przesyłkę. Możesz też sprawdzić aktualne promocje, na naszej stronie głównej.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia następuje po zarejestrowaniu wpłaty w serwisie Przelewy24 lub na koncie sklepu, jeśli wybrano przelew zwykły. Zwykle trwa to 3 dni robocze i obejmuje wykonanie zamówionego wzoru, przygotowanie przesyłki i przekazanie jej kurierowi, a następnie dostawę. Sklep Floxy nie ma jednak wpływu na wydłużenie tego czasu związane bezpośrednio z doręczeniem przesyłki kurierskiej. Floxy realizuje zamówienia jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.